نتایج جستجو برای عبارت :

دنبال همان باش که حالت را خوب میکند

آخرین بار این‌قدر باران شدید بود که نمی‌شد جایی را دید. تمام بعدازظهر را منتظرت بودم که شاید بتوانم چند کلمه با تو حرف بزنم. آخر شب بالاخره آمدی و همان چند جمله و همان نگاه‌های کوتاه چند هفته‌ام را به هم ریخت.تمام آرزوها، تمام دل‌خوشی‌ها و تمام حس‌ها را با تو دفن کرده‌ام. حس می‌کنم مرده‌ام. آمده‌ام اینجا تا شاید کلمه‌ها مثل ضربه‌های پیاپی تیشه زمین را بشکافند. دنبال تو نمی‌گردم. دنبال خودم می‌گردم؛ دنبال کسی که مرد، دنبال کسی که گم ش
در مسیر زندگی همه آدم ها، هرکس مسیری را انتخاب میکند. یکی به دل جنگل میزند و از طبیعت بکر و هوای تر وتازه اش لذت میبرد، یک در دل شهری شلوغ و آلوده، نفسش را به روی آلودگی باز میکند و فراموش میکند هوای تازه را ، یکی هم دریا را انتخاب میکند و از صدای امواجش لذت میبرد، در حالی که زدن به دل دریا، رویایی با امواج خروشان و خطرناک دریا حالش را بهتر میکند. اما میدانی؟ این مسیر تمامی ندارد...باید ادامه داد، هر راهی را انتخاب کرده ای، باید با تمام وجود در حی
افزودن یک رکورد جدید: Ctrl++ (+ همان علامت مثبت است)
وارد کردن مقدار از فیلد مشابه در رکورد قبلی: Ctrl+‘ (‘ همان تک کوتیشن یا آپاستروف است)
حذف رکورد فعلی: Ctrl+– (- همان علامت منفی است)
وارد کردن تاریخ فعلی: Ctrl+; (; همان نقطه ویرگول است)
وارد کردن زمان فعلی: Ctrl=:
زوم روی ورودی: Shift+F2 (همچنین برای ایجاد و ویرایش Query Criteria)
جا به جایی بین حالت مسیریابی یا Navigation (فیلد انتخاب شده) و حالت ویرایش: F2
ادامه مطلب...
گهگاهی تو یه سری از وبلاگ ها می بینم که با دنبال کننده های مخفی صحبت می شه ، مثلا می گن لطفا با هویت ما رو دنبال کنید تا ما بفهمیم چه کسایی بیننده مطالب ما هستن یا بعضی ها با حالت گلایه رسما اعلام می کنن که قطع دنبال کنید ؛ خیلی ها هم هستن که شاید اشاره ای بهش نکنن ولی حس کنجکاوی تو وجود هر فردی هست و بالاخره دوست داره بدونه اون مخفی ها کیا هستن ؟
اما تا حالا فکر کردید اگه توی پنل مدیریت وبلاگ گزینه ای بنام فهرست دنبال کنندگان وجود نداشت با خیال ر
خدا لطفی کرده و چند نفری مطالب وبلاگ رو دنبال می کنن و گهگاهی نظر هم می گذران و لطفشون رو ابراز می کنن اما یک سوال ذهنم رو درگیر کرده و درخواست دارم بعنوان کسی که مطالب دیگران رو دنبال می کنید و براش نظر می گذارید حس واقعیتون رو بگید !
وقتی نظری برای کسی می گذارید دوست دارید اون طرف بهتون پاسخ هم بده یا نه ؟ منظور نظراتی که حالت پرسشی دارن نیست بلکه یک سری از نظرات که حالت تایید مطلب یا تشکر و یا مثال هایی از این دست دارن !!
مثلا وقتی بر می گردید و
هایبرنت (Hibernate) یا خواب زمستانی یکی از انواع حالت‌های خاموش کردن سیستم است که اجازه حفظ پرونده‌ها، برنامه‌ها و داده‌هایی که بر روی حافظه RAM قرار دارد را پس از خاموش کردن سیستم، به کاربر می‌دهد.
هایبرنت (Hibernate) چیست؟هایبرنت (Hibernation)، خواب زمستانی یا Suspend to disk (تعلیق بر روی دیسک) یکی از انواع حالت‌های خاموش کردن سیستم است که عملکرد آن بسیار شبیه به حالت Sleep می‌باشد. در حالت هایبرنت، تمامی پرونده‌ها و برنامه‌های باز شده‌ای که قبل از خاموش کرد
توی آنالیز عددی، وقتی مدل کردن مسئله به شکل مستقیم
جواب نمی‌دهد، از روش متمم استفاده می‌کنند. یعنی باقی حالت‌هایی که مسئله
نمی‌خواهد را حساب می‌کنند، بعد، از کل حالت‌های ممکن کم می‌کنند تا تعداد
حالت‌هایی که مسئله می‌خواهد به دست بیاید.
یاد این افتادم، چون امروز همان آقایی که چند روز پیش
داشت بی‌مقدمه و کاملا خودجوش آدرس نمازخانه را به من می‌داد، آمد توی سالن و گفت:«همگی
بیاید، کارتون دارم!» بعد به من نگاه کرد و گفت:«البته شما نه!»
وقتی که هیچ شانسی برای تغییر همسرت نداری و دلایل خوبی داری که او را ترک نکنی ( یعنی می خواهی با او ادامه بدهی ) ، تنها راه باقی مانده این است که او را به همان صورتی که هست بپذیری .
اجازه بدهید همسرتان همان گونه ای که هست باشد و به جای این که سعی کنید او را تغییر دهید ، برخودتان تمرکز کنید.
 منظور از این حالت این نیست که با بی تفاوتی او را به حال خود رها کنید یا تسلیم او شوید ، بلکه او را به همان شکل که هست بپذیرید. 
پذیرش ، فرایند فعالی است که می توان
بازی های کازینویی سایت رسمی علیشمس
بسیاری از مردم همواره علاقه خود را به بت کردن در زمینه های مختلف همواره نشان داده اند و همین موضوع باعث پیدایش این گونه بازی ها در سایت هایی نظیر سایت بازی علیشمس شده است که در زیر به اختصار به برخی خواهیم پرداخت.
1.بازی پوکر که در سایت پیشبینی علیشمس به سبک های هولدم یا همان تگزاس و اوماها ارائه شده است که در سبک اول 2 کارت و در سبک دوم 4 کارت به شما تعلق می گیرد که در نهایت 2 کارت برگزیده دستتان انتخاب می شود و
تو شیمی یه مفهوم بود وقتی یه چیزی می‌خواد به یه چیز دیگه تبدیل بشه به بالاترین حد انرژی می‌رسه که تمام اجزا و مولکول‌ها از هم جدا می‌شن. بهش می‌گن حالت گذار. بعد از اون تغییر حالت می‌دن و انرژی‌شون کم می‌شه. 
ما تو حالت گذاریم! اجزامون از هم جدان، دردشم واسه همونه…
+ اومدم «ذخیره و انتشار» رو بزنم، چشمم افتاد به تاریخ و یادم اومد که من هنوز هم دانشجو نیستم! :(
روزتون مبارک. :)
1-خوددار :اگر شخصی دستهایش را پشت کمر خود قفل کرد این امر نشان میدهد که وی خود را بشدت کنترل کرده است .در این حالت او سعی دارد خشم یا احساس ناامیدی را از خود دور کنداین فرد نشان میدهد که که از اعتماد به نفس بسیار بالایی برخوردار است و میتواند در حالات مختلف بر خشم یا ناامیدی خود غلبه کند در این حالت بهتر است با این فرد به آرامی ارتباط برقرار کرد
2-تدافعی:اگر شخص انگشتان دستها به بازو گره خورده باشد این حالت نشان دهنده حالت تدافعی در برابر حمله غی
بستن مرز ارمنستان

مرز ارمنستان تا اطلاع ثانوی به روی مسافران ایرانی بسته می باشد.
 ایران یکی از شرکای تجاری اصلی ارمنستان و یکی از دو مجرای حمل و نقل کشور به خارج از کشور است. اما ارمنستان به دنبال شیوع  ویروس کرونا در آن کشور و شرایط اضطراری پیش آمده، مرز خود را با ایران را برای مسافران تور ارمنستان بسته است.

بستن مرز ارمنستان به علت ویروس کرونا
اندکی پس از گزارش اولین پرونده های کروناویروس در هفته گذشته، دولت ارمنستان با تماس هایی برای
پیش از اینکه مراقبه جدید رو شروع کنیم، چند جلسه باید تمرین کنیم، در این جلسات چندین دستورالعمل جداگانه وجود داره تا بتونید این مراقبه رو مرحله به مرحله یاد بگیرید. وقتی بر روی هر مرحله تسلط پیدا کردید، می تونیم همه رو با هم جمع کنیم. برای شروع روی صندلی خود صاف بنشینید (یاحتی بر روی زمین دراز بکشید ، هر طور که راحت هستین ) و هر دو پاهاتون رو صاف روی زمین بگذارین و یا در حالت نیلوفری (پاها به صورت ضربدری) بنشینید بالشی زیر باسن تان بگذارین دستات
خارج، حالت را خوب نخواهد کرد! رفیق! تو فکر می کنی اگر بیایی خارج، حالت خوب می شود؟به والله قسم نه! نمی شود.من اینقدر ایرانی حال خراب در همین خارج دیده ام که نگو و نپرس.آنها حال خرابشان را با خود به همه جا می برند؛ آنها دلشوره ها و ترس ها و اضطراب ها و بکن ها و نکن ها و بگیرها و ببندها و دروغ ها و فریب ها و تنگ نظری ها و خیانت ها و حسادت ها و نفاق ها و پشت هم اندازی ها و قانون‌گریزی ها و دور زدن ها و زیر آب زدن ها را با خود همه جا می برند. و هر کدام از ای
کاناپه بدونه دسته ایپک در دو سایز یک نفره ابعاد در حالت باز ۱۰۰در۱۴۰ و در حالت بسته ۱۰۰در۸۵سانتی متر که به صورت مبل، لمی و به عنوان میزبان استفاده می شود و دونفره در سایز حالت پرواز ۱۴۰در۱۹۰ و در حالت بسته ۱۹۰در۸۵سانتی متر در سه حالت مبل، لمی، تخت قابل استفاده می باشد. کلاف آن تماما فلز بوده و پایه های زاویه دار آن زیبایی خاصی را به این محصول بخشیده است. پایه های پشت پس از بازکردن زیپ پشتی به صورت تاشو باز می شوند و باعث مقاومت مبل در حالت تخت
از دیشب حتی به حالت پرواز گوشی هم حساس شدم.این حالت پرواز بدجور جلد عوض کرد وتبدیل به حالت سقوط شد.
این حال الان ما رو پرنده هایی که به امید زندگی پرواز میکنن ولی توی دل آسمون شکار میشن باید خوب خوب بفهمن. مگه نه!
#حرف_زیادی #نارین_یازان #قربانیان_پرواز

در حال حاضر در ورژن های جدید اندروید ، حالت «مزاحم نشوید» یا Do Not Disturb ، جایگزین گزینه سایلنت یا همان بی صدا شده است با این تفاوت که امکانات و تنظیمات جدیدی به آن اضافه شده است . در ادامه این مطلب از سایت اندروید یار ، تنظیمات حالت «مزاحم نشوید» را بررسی می کنیم . لطفا با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
سلام
اول از همه بگو اونشبی ک حالت بد بود کی ارومت کرد و حالت خوب شد؟؟؟؟
بیخود کردی با کسی جز من حالت خوب بشه خخ جاویدغیرتی میشود
حالم خیلی افتضاحه...دیشب ب معنای واقعی درک کردم اونشبایی ک میگفتی اینقدر گریه میکنم ک بالشت خیس میشه..دیشب ب خودکشی فکر کردم
البته چندین روزه ک فکر میکنم
حتی لب پنجره میرم و بیرون رو نگاه میکنم و بعد از پریدنم رو تصور میکنم
خانوادم ولم کردن
خودم تنهام
شب و روزهام تنهام
بعد از شب یلدا دنبال جداشدنم
خیلی حالم‌بده
هیچکس
پس از افتضاحی که گوشی های Galaxy Note 7 به بار آوردند، اکنون کاربران گوشی های Galaxy Note 9 بدون هیچ دلیل منطقی از داغ شدن گوشی های خود می ترسند. البته این بدان معنا نیست که این مشکل نباید جدی گرفته شود.
تعداد اندکی از کاربران Galaxy Note 9 ادعا کرده اند که گوشی هایشان بیش از حد داغ می شود. ایم مسئله مشکلات دیگری را نیز به دنبال دارد از جمله کم شدن عمر باتری. در بدترین حالت برخی از کاربران گزارش کرده اند که گوشی آنقدر داغ می شود که نمی توان آن را در دست نگه داشت.
ر
افزایش سرعت ویندوز ۱۰ با غیر فعال کردن حالت شفافیت
با روی کار آمدن ویندوز ۱۰ تمامی کاربران به دنبال بهینه کردن این ویندوز و افزایش سرعت آن هستند. گزینه های زیادی در ویندوز ۱۰ وجود دارد که در زیر به مهمترین گزینه های بالا رفتن ویندوز ۱۰ اشاره می کنیم :
نوار وظیفه یا Task bar در ویندوز ۱۰ به طور پیش‌فرض یا default در حالت شفاف قرار دارد که می تواند باعث کندی سرعت ویندوز شما شود. برای افزایس سرعت windows 10 شما باید این حالت شفافیت را غیر فعال نمایید برای شر
گهگاهی تو یه سری از وبلاگ ها می بینم که با دنبال کننده های مخفی صحبت می شه ، مثلا می گن لطفا با هویت ما رو دنبال کنید تا ما بفهمیم چه کسایی بیننده مطالب ما هستن یا بعضی ها با حالت گلایه رسما اعلام می کنن که قطع دنبال کنید ؛ خیلی ها هم هستن که شاید اشاره ای بهش نکنن ولی حس کنجکاوی تو وجود هر فردی هست و بالاخره دوست داره بدونه اون مخفی ها کیا هستن ؟
اما تا حالا فکر کردید اگه توی پنل مدیریت وبلاگ گزینه ای بنام فهرست دنبال کنندگان وجود نداشت با خیال ر
بارها این جمله را شنیده ایم که "خدا امتحان میکند" یا اگر اتفاقی می افتد به زعم ما چه خوب چه بد، گفته میشود"اینها همه امتحان الهی است".
این "امتحان الهی" یعنی چه؟بخش عمده زندگی انسان تحت تاثیر فکر،تصمیم و عمل اوست.انسان در حوزه فردی یک تصمیمی میگیرد،کاری انجام میدهد و نتایجی به دنبال دارد.نوع واکنش انسان در این جریان فکر و عمل و نتیجه میشود امتحان او.مفهوم امتحان الهی اینگونه نیست که خداوند شب یک نقشه ای برای انسان بکشد و صبح عملیاتی کند بعد ببی

۳) درحالت سوم ما وقتی از بالا به روبیک مان نگاه می کنیم ، فقط یک مرکز زرد می بینیم . سپس روبیک را طوری در دست می گیریم که وجه زرد در بالا  و وجه سفید در پائین قرار داشته باشد .  حال همان فرمول حالت اول را یک بار می زنیم ؛ بعد حالت دوم برای ما پیش می آید .
بنابراین دقیقاً همان مراحل حالت دوم را انجام می دهیم . 

فعال کردن حالت DARK MODE واتس آپ بر روی آیفون

نحوه فعال کردن حالت تاریک در واتس آپ

ویژگی حالت تاریک در حال افزایش است (اکثر برنامه های این روزها آن را دارند)، بسیار واضح است که کاربران مایلند آن را برای همه چیز داشته باشند. 
در این مطلب آموزش می دهیم تا حالت تاریک در WhatsApp برای iOS را انجام دهید:
ادامه مطلب
در بسیاری از افراد استرس و حالت تهوع به دنبال هم بروز پیدا می‌کنند. تهوع و استفراغ از نشانه‌های بارز اضطراب و استرس هستند که حس ناخوشایندی به فرد می‌دهند. حالت تهوع ناشی از استرس به دلیل تغییرات مختلف بدن در مواجه با شرایط بحرانی بروز می‌دهد و راه‌حل آن کاهش استرس است. استرس در زندگی روزمره و با وجود مشغله‌های فراوان امری شایع و انکارناپذیر است که حتی بسیاری از افراد را به سمت مصرف قرص سوق می‌دهد. در ادامه توضیح داده‌ایم که راه‌های منا
در این محتوا موارد زیر بحث شده است.
بررسی انواع حالت(فاز) های مواد و تغیر حالت های مختلف
بررسی کامل تغییر حالت جامد به مایع(ذوب)، تعریف نقطه ذوب، بررسی ذوب در جامدهای بلورین و بی شکل و همچنین خالص و ناخالص
پاسخ به فعالیت های مربوطه
تعریف گرمای نهان ویژه ذوب و محاسبه گرمای ذوب و انجماد
حل مسیل عددی

دانلود محتوا :    دانلود
اینروزا همش خواب دانشگاه و مدرسه و آدمای مهم دوران آموزش رو میبینم :)
دلیلـــشم قطعا نمیدونم :)) دقیقا توی خوابم دنبال یکی از اهدافی بودم که قراره تا چند مدت دیگه دنبالش کنم :)) حس خوشایندی داشت واسم که من همچین هدفی رو دنبال میکنم !
دیشب به اسرار مامان منه شلخته پلخته رو ساعت۱۱شب راهی عروسی فامیلای دورش کرد ! بیخوابی دیشب حسابی اذیتـم کرد ولی از خستگی و سردرد به بدترین حالت ممکن ساعت۳خوابــم برد :)))
پ ن : دایره ای برای همیشه امدن خونه خودشون و ای
من خیلی وقت گذاشتم، خیلی فکر کردم، ولی همه‌اش بیهوده بود. روزها خیلی زود می‌گذشت، اصلا نمی‌فهمیدم چطور، ولی می‌رفت و تمام می‌شد. هیچ کاری نکردم که دردی را درمان کند، اگر کاری انجام می‌دادم از سر ناامیدی بود به خاطر دانستن اینکه این کار مرا رشد نمی‌دهد.
من بریدم و این کارها را، همهء کارها را کنار گذاشتم. شاید روزی مجبور شوم به خاطر به دست آوردن نان خشکی با اینها سر و کله بزنم، ولی اکنون من رها هستم. نمی‌دانم تا کی کاری انجام نخواهم داد ولی.

سلام دوستای گلم
خوبید؟ خوشید؟ در چه حالید؟
امروز داشتم متن هایی که قبلا توی وبلاگ پست کرده بودم رو میخوندم و متوجه اون حجم عظیمی از ناامیدی و دپرسی در نوشته هام شدم و با خودم گفتم که حالم اون موقع ها چقدر بد بوده:(
افسردگی خیلی بده. خیلی بد! جوری که بجای خوب شدن، روز به روز بدتر میشه حالت. هیچ کاری هم نمیتونه حالت رو خوب کنه. نه بیرون رفتن های مکرر، نه دورهمی های دوستانه، نه دردودل کردن با کسی! که نه حالت رو خوب میکنه و نه باعث میشه ا
۱-یوگای آرام یا ساتیا ناندا
روی حرکات کششی آهسته، انعطاف پذیری و تنفس عمیق تمرکز دارد.برای مبتدی ها و افرادی که میخواهند از استرسشان بکاهند، بهترین روش است.برای کسانی که به دنبال تمرینات شدتی هستند مناسب نیست. 
۲- هاتا
حرکات با ملایمت معقولی همراهند وکششی هستند.برای مبتدی ها، میانسالان و کسانی که میخواهند از استرسشان بکاهند بهترین روش است.برای کسانی که به دنبال تمرینات هوازی و سوزاندن کالری هستند مناسب نیست.
۳- آینگار
روی توازن درست بدن و
تا حالا برای همه ی ما پیش اومده که در تاریکی شب وارد مرورگر گوشیمون بشیم و گشت و گزاری در سایت و وبلاگ ها داشته باشیم خب برخی یا بهتر بگیم 98 درصد سایت ها امکان حالت شب رو ندارند و چشم ما هم اذیت میشه در این اموزش به اضافه کردن حالت شب به قالب خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
چشمانت در یاد مانده 
همان چشمانی که خنده هایت را معنا میبخشید 
همان چشمانی که سال ها من را بیتاب تو گردانده
همان چشمانی که آرامش من را گرفته است  
همان چشمانی که آرزوی دیدنش را دارم 
همان چشمانی که با آن ها حرف دارم 
چرا حسرت دیدن دوباره ات به دلم مانده است 
دلم برای نگاهت تنگ شده است 
دگر تا کِی باید با خودم درد و دل کنم 

دنبال کنندگان گرامی ، برای ضایع نشدن ، و دنبال متقابل ، یا عدم ثبت آدرس نزنید!!! 
و یا اگر میزنید! حداقل کامنتی بگذارید! 
ولله که نمی توان شما را دنبال کرد! چون هیچ راهی باز نیست. 
امکان اضافه شدن میسر نیست. خودتان میدانید دیگر چه به توضیح و طول و تفسیر!! 

ولله راهی باز نیست. 
من که می‌دونم تو در چه حالی اما مگه تو دنبال جنگیدن نبودی؟ اینم جنگ، جنگ با دلی که هی خل میشد و سُر می‌رفت. حالا پات رو گذاشتی زیر پاش که سر نخوره. سنگینیش افتاده روت و درد داره اما طاقت بیار. می‌دونم دو روز دیگه پی‌ام‌اسی و حالت خراب اما باور کن درست میشه و بالاخره تو می‌تونی این راه کج رفته‌ای سالها رو اصلاح کنی. باید صبور و مقاوم باشی.
نامه به خودم•
  سلام،امیدوارم حالت مثل نقاشی هایی که می کشی رنگی و خوب باشد و ذهنت پر از گل و گیاه های زیبا باشد.
  دنیا هر چه قدر تلخ باشد،تو آن دنیا را با عسل شیرینش میکنی.با حرف های گلدار،اخلاق های کاکتوسی و گل رزی،دست های رنگی شده و با چشمان شکلاتی و درخشش کهکشانی،دنیا را زیبا تر میکنی؛هر چند کارش سخت و دشوار و کمر شکنی است اما از پسش بر میایی...
  تو همان دختر شیرینی هستی که با موهای کمی فر خورده شکلات تلخ،زیبا هستی؛همان کسی هستی که چشمانت
عصر‌هایی را که صبح‌اش امتحان داشته‌ام ، عجیب دوست دارم . از دانشگاه که می‌رسم خانه، مثل پسربچه‌های دبستانیِ از فوتبال برگشته ، کیف و وسایل‌ام را پرت می‌کنم یک طرف اتاق ، گوشی‌ام را می‌گذارم حالت هواپیما ، پرده‌ها را می‌کشم ، روی تخت دراز می‌کشم و فقط چند دقیقه‌ای به سقف خیره می‌شوم . همین .‌چشم‌هایم را می‌بندم و به سکوت اطرافم گوش می‌دهم . عصرهایی که صبحش را امتحان داشته‌ام ، عجیب دوست دارم ؛ برای چندمین بار بهم ثابت می‌کنند که سر
50 عضله در صورت وجود دارد که ورزش دادن آنها سبب زیبا تر شدن صورت خواهد شد . انجام منظم ورزش های صورت سبب جلوگیری از افتادگی پلک ها ، افتادگی صورت ، جوان سازی چهره با استحکام بخشیدن به عضلات و کاهش چین و چروک ها خواهد شد و در نتیجه منجر به زیبایی صورت می شود.برخی ورزش های صورت به این ترتیب هستند:ــ دهان خود را ببندید و لپ های خود را تا جایی که می توانید باد کنید. ۴۵ ثانیه در همین حالت بمانید، سپس هوای داخل دهان تان را به آرامی بیرون دهید.ــ دهان خود
ممکنه عزیزانی قصدشون از نمایش جعبه دنبال کنندگان، فقط نمایش دکمه دنبال کردن باشه که با این کار شما 20 نفر رو لینک می کنی بعلاوه این که لود تصاویر اونها هم کمی زمان می بره. حتّی اگه تصویر هم مخفی بشه باز این فرآیند شکل می گیره!
خب این آموزش برای عزیزانی هست که تمایل دارن جعبه دنبال کنندگان رو غیرفعال کنن و فقط یه لینک برای مخاطب توی منو قرار بدن که اگه دوست داشت، با کلیک روی اون جزو دنبال کننده های شما بشه.
ادامه مطلب
خرید تاتامی می تواند بسته به مرغوبیت آن دارای تجربه ای متفاوت برای شما باشد.
خرید تاتامی به صورت عمده و خرده صورت می پذیرد. شما می توانید خرید فوم تاتامی را از کاخانه تولید فوم انجام دهید.
در مورد قیمت کفپوش تاتامی ذکر یک نکته حایز اهمیت است. تاتامی قابل بازیافت است و نوع بازیافتی آن دارای قیمت کمتری نسبت به انواع دیگر آن است. نکته جالب تر این است که نوع بازیافتی آن دارای همان مرغوبیت و همان کیفیت است. در نتیجه بسیاری از افراد به دنبال نوع بازی
می‌توانستیم همان نیم ساعت پیش تکالیف را تحویل بدهیم و بعد از یک شبانه روز نخوابیدن رفت خوابگاه و خوابید.... اما کله‌ی ما تاب دارد. پنجاه دقیقه مانده به خواب؟ یا پنجاه دقیقه مانده به دیدن میم؟ راستی وقتی آمد دانشکده چطور می‌خواهد مرا پیدا کند؟ این همه ما دنبال تو گشتیم، تو هم یکبار به دنبال ما بگرد...
پی‌نوشت: مثلا نماینده شدیم که تکلیف‌های عزیزان فسیل را بدست دستیار آموزشی برسانیم، و برای نوشتن تکلیف دیشب را نخوابیدیم، اما جای نگرانی نیست،
می‌بینی بی پولی داره چه بلایی سرم میاره؟ 
دیروز از نمایشگاه 9 تا کتاب خریدم و دارم له له میزنم برای اینکه بخونمشون اما یه جای کار میلنگه نمیتونم رو متن تمرکز کنم عذاب وجدان میاد سراغم که جای دنبال کار گشتن نشستی کتاب میخونی؟ پس اوف بر تو! 
همین حالت وقتیه که میخوام طراحی کنم و برم سراغ هنر دوباره یه عذاب وجدان که نشستی چی سرهم میکنی؟ به چه دردت میخوره؟ ازش پول درمیاد؟ نه؟ پس اوف بر تو!
شاید مجبور شم برم آزمایشگاه ها رو بگردم دنبال کار و نه ها ب
در طول هیپنوتیزم، یک هیپنوتیست آموزش‌دیده یا هیپنوتراپیسم، یک حالت تمرکز شدید و یا توجه متمرکز را القا می‌کند. که یک فرآیند به صورت راهنمایی با نشانه‌های شفاهی و تکرار شونده است.این حالت خلسه مانندی که وارد شده اید ممکن است شبیه به خواب باشد، اما کاملا از اتفاقاتی که در حال رخ دادن است آگاه هستید.در حالی که در این حالت خلسه مانند هستید، درمانگرتان پیشنهادات هدایت شده ای برای کمک و رسیدن به اهداف درمانی تان ارائه می‌کند.از آنجا که در یک ح
چهره ی آدمارو نگاه میکنم.همشون حیرون و سرگردون دنبال تروفی های این بازی لعنتی هستن.دخترا همشون دنبال اون پسری که قوی تر و قدرتمند تره و پسرا دنبال دختری که کول تره و خوشگل تر.دیگه هیچکس از همسن و سالای من دنبال ساختن نیستن.شاید چون ما تربیت شده ی پدرومادر هایی هستیم که همیشه ناکام بودن و تمام به دست نیاوردن هارو گره زدن فرو کردن تو مغزما!
خسته ام از این بازی.نمیخوام جزیی ازش باشم...
کولر گازی اجنرال حالت قوی : عملکرد حداکثر جریان هوا در حالت های سرمایش و فن فعال شده و به سرت اتاق را به محیطی راحت تبدیل می کند.کولر گازی اوجنرال تغییر حالت خودکار : دستگاه براساس دمایی که تنظیم کرده اید و همچنین دمای اتاق به طور خودکار بین گرمایش و سرمایش تغییر حالت می دهد.کولر گازی اجنرال چرخش خودکار دو جهته: حرکت نواسانی ترکیبی دمپر ها باعت تغییر خودکار هر دو جهت افقی و عمودی و وزش باد می شود.کولر گازی اوجنرال سرعت اتومات فن : میکروکامپیوت
یکی از حالت های مختلف کولر گازی حالت خودکار کولر گازی استدر کولر گازی هایی که هر دو حالت سرد و گرم را دارند هنگامیکه کولر گازی را در این حالت (خودکار) بگذارید، کولر گازی به صورت اتوماتیک و خودکار یکی از حالت های سرد و یا گرم را انتخاب می کند و طبق دمای کولر گازی و اتاق راه اندازی میگردد. کولر گازی چه از نوع اینورتر باشد و یا از نوع معمولی باشد، به صورت خودکار دمای محیط را طبق دمایی که تنظیم کرده اید، تنظیم می کند.اگر کولر گازی روی حالت خودکار با
من دنبال حسّ خوب میگشتم. حالا نه. دنبال تو میگردم. 
و تو خیلی خالص‌تر و واضح‌تر و اصیل‌تر از اونی که لازم باشه حسّ خوب رو تعبیر به تو کنیم یا بالعکس، یا دنبال هدفی پشتِ تو بگردیم که سمت تو اومدن مارو به اون نزدیک کنه، و نگامون سمت هر چیز دیگه‌ای باشه و زیر چشمی تو رو هم بپّایم که مثلا حواسمون باهاته...
معنی کلمه ترول ( troll )

ترول ( troll ) چیست ؟
ترول ( troll ) کیست ؟

ترول (به انگلیسی: Troll) معنی رایج آن اوباش اینترنتی می باشد و در فرهنگ اینترنتی به افرادی گفته می‌شود که با رفتار مخرب در فضای اینترنت به دنبال جلب نظر کاربران، ایجاد تشنج و بیان مطالب محرک و توهین‌آمیز هستند.
ترول ( troll ) یا همان اوباش اینترنتی فردی است که در اتاق‌های گفتگو، تالارها، وب نوشتها یا تارنماهای کاربر-محور پیام‌هایی ارسال می‌کند که حاوی مطالب ناراحت‌کننده یا جنجال‌بران
روی نیمکت نشستم و نگاهی به ساعت مچی‌ام انداختم. عقربه‌ها چهار و نیم عصر را نشان می‌دادند و طبق معمول نازنین دیر کرده بود! با کلافگی شالم را مرتب کردم و در پارک چشمی چرخاندم؛ همان مسیر سنگی همیشگی، همان درخت‌ها و گل‌ها، همان تیرهای چراغ و حوضچه‌ها. همه‌چیز پارک مثل همیشه معمولی بود جز یک‌چیز؛ تقریبا ده‌متر آن‌طرف‌تر پیرمرد ریزنقشی روی نیمکت نشسته بود، برگهٔ سفیدی در دست داشت و از حرکاتش پیدا بود که دارد نقاشی می‌کشد. اینکه هیچ جامداد
دانلود قالب نوروزی
این قالب توسط تیم ویرا قالب ادیت شده
طراحی اولیه متعلق به اقا عرفان بوده
یکی از ویژگی های مهم و زیباش اینه که ریسپانسیو ـه
از ویژگی های دیگر هم میشه دنبال کنندگان و دنبال شدگان متفاوت اشاره کرد
پس عجله کنید و از لینک زیر دانلودش کنید دانلودش کنید
نکته:جهت استفاده از قسمت حالت به خصوص دنبال کنندگان در بخش تنظیمات ساده و قسمت جعبه خلاصه امار تیک دنبال کنندگان و دنبالشدگان رو بزنید
رمز:vieira.blog.ir
پیشنمایش
لینک
دستم گرفته نشد. نجاتی نبود. نه حتا پایانی و سیاهی بی اتمام از پس آن و حس
رهایی ناشی از نیست شدن. نه، یک ادامه ی کشداری ک روی زمین سخت انگار با
صورت می کشانندم. و ردی خونین باقی مانده از آنچه ک پیموده ام. و این همه
اش نیست. ک انگار با حفظ سمت قربانی، انگار جنازه ای هم بسته اند بر پام.
جنازه ای ک جدا نمی شود. قدم هایم اضافه بر وزن متعفن وجودم، بدن مرده کسی
را هم به دنبال خود می کشد و او حتایک لحظههم نمی رود. راه نجاتی نیست، این
یک سرنوشت سیزیف وار اس
 واتساپ فارسی حالت روح

نصب واتساپ با حالت روح

دانلود

فعال کردن حالت روح واتس اپ و نحوه مخفی کردن وضعیت آنلاین ...superfamilyprotector.com › خانه › آموزشی۶ فروردین ۱۳۹۷ - واتس اپ از جمله برنامه های پیام رسانی است که می توان با استفاده از روش هایی خاص در آن حالت روح را فعال کرده و یا وضعیت آنلاین بودن خود را مخفی نمود. رتبه: ۳٫۸ - ‏۶۹ رأی
حالت روح واتساپ – مخفی شدن در واتساپ – حذف آنلاین بودن در ...www.heyvatech.com › ... › واتساپدر حال
نصب واتساپ با حالت روح

دانلود

فعال کردن حالت روح واتس اپ و نحوه مخفی کردن وضعیت آنلاین ...superfamilyprotector.com › خانه › آموزشی۶ فروردین ۱۳۹۷ - واتس اپ از جمله برنامه های پیام رسانی است که می توان با استفاده از روش هایی خاص در آن حالت روح را فعال کرده و یا وضعیت آنلاین بودن خود را مخفی نمود. رتبه: ۳٫۸ - ‏۶۹ رأی
حالت روح واتساپ – مخفی شدن در واتساپ – حذف آنلاین بودن در ...www.heyvatech.com › ... › واتساپدر حالت روح واتساپ می توانید پی
در حالی که خیلی از تلفن‌های همراه با سیستم عامل اندروید ۱۰؛ ماه هاست که از قابلیت حالت تاریک گوگل پلی بهره‌مند بودند، شرکت گوگل سرانجام قابلیت مذکور را برای تمامی گوشی‌ها فعال ساخت.بر اساس آخرین توئیت منتشر شده از حساب کاربری گوگل پلی، حالت تیره این نرم‌افزار حالا بر روی تمامی دستگاه‌های اندرویدی قابل استفاده است.برای استفاده از این قابلیت جدید کاربران نیاز دارند تا با مراجعه به تنظیمات و بخش Theme که به تازگی در برنامه قرار گرفته، حالت
اصل فازی بیان می دارد که همه چیز نسبی است.
حالت فازی نامی رسمی در علوم دارد که عبارت است از حالت چند ارزشی. مخالف
حالت فازی، حالت دو ارزشی یا دو مقداری است که در آن برای هر سوالی دو
پاسخ می تواند وجود داشته باشد: درست یا نادرست، یک یا صفر.

فازی بودن به معنای چند ارزشی بودن است. این بدان معنا است که در پاسخ به هر سوال سه انتخاب یا بیشتر وجود دارد، و شاید طیف نامحدودی از انتخاب ها به جای فقط دو انتخاب نهایی وجود داشته باشد. این بدان معنا است که ما
برای آسان زندگی کردن و دیدن زیبایی های آن لازم است، لحظات گذشته زندگیمان را شخم بزنیم و بایک ذره بین(لحظه بین)به دنبال لحظات زر و طلا مانند آن باشم. دقیقاً همان قسمت هایی که به خاطر برق چشمها و لبخندتان میدرخشند. همان جاهایی که قلبتان تندتر می زند.
زندگیتان را شخم بزنید. مطمئناً به گنج های خوبی میرسید. همین گنج ها امید و نقشه ای میشوند برای ادامه دادن بهتر زندگی...
برای آسان زندگی کردن و دیدن زیبایی های آن لازم است، لحظات گذشته زندگیمان را شخم بزنیم و بایک ذره بین(لحظه بین)به دنبال لحظات زر و طلا ماننده آن باشم. دقیقاً همان قسمت هایی که به خاطر برق چشمها و لبخندتان میدرخشند. همان جاهایی که قلبتان تندتر می زند.
زندگیتان را شخم بزنید. مطمئناً به گنج های خوبی میرسید. همین گنج ها امید و نقشه ای میشوند برای ادامه دادن بهتر زندگی...
کاهش چین چروک با ورزش صورت
عضلات صورت به صورت یک شبکه پیچیده و در هم تنیده هستند که به استخوان ها و یکدیگر و پوست متصلند. بر خلاف استخوان ، پوست حالت الاستیک داشته که مقاوت و سفتی کمی دارد. در نتیجه کار کردن روی عضلت صورت منجر به کشیدن پوست می شود نه سفت تر شدن آن
به گفته دکتر اشپیگل ، حقیقت این است که چین و چروک های صورت ما به دلیل فعالیت زیاد عضلات صورت ایجاد می شوند. چین های پا کلاغی و چین های پیشانی همه به دلیل استفاده از عضلات صورت ایجاد م
بنام خالق هستی
چرا سجده...؟!سجده یعنی همان حالت فروتنی وخشوع دربرابر چیزی که اصطلاحا بیشتر دربرابر خدا صورت میگیرد...سجده نزدیکترین حالت بندگی دربرابر خداونداست.هرانسانی باتوجه به اعمالش به خدای خود قرب ونزدیکی دارد.ولی هرکسی درهر مقام ومنزلتی زمانیکه برای خدا سجده میکند نزدیکترین حالت دربرابر خداوند رادارد...هیچ چیزمثل سجده ناله وفریادهای افسوس شیطان رابه همراه ندارد چون هیچ وقت یادش نمی رود که خدارا نافرمانی کرد لذا تا انسان رامیبیند ک
به اتفاق چند نفر از دوستان در یکی از روزهای تعطیل به میهمانی دوست قدیمی ام رفتیم . او در یکی از بهترین مکان و اراضی شاندیز باغی داشت که از هر نوع میوه در ان وفور بود . باغی مجلل از تمامی میوه خانه باغ , استخر , مجهز به اماکانات دوربین و حراست , سگ های نگهبان و..
بعد از گفتگوی صمیمانه و دوستانه و یک نهار مفصل برای قدم زدن در باغ رفتم . درختهای میوه گیلاس ,سیب , هلو , توت , گردو ,  گیلاس ها بیشتر از هر میوه ای  نمایان بود . گویا فصل گیلاس بود 
مساحت  باغ ب
 از حالت های مختلف کولر گازی حالت خواب می باشد
حالت خواب یا sleep حالتی است که در کولر گازی هایی که هر دو حالت سرمایشی و گرمایشی را دارا می باشند، روی ریموت کنترل کولر گازی دکمه ای مخصوص آن تعبیه کرده اند که با زدن این دکمه اگر کولر گازی در حالت سرمایشی قرار داشته باشد و یا در حالت اتومات باشد، کولر گازی به صورت خودکار در حالت سرمایشی دما را طی دو ساعت اول در هر ساعت به میزان یک درجه سانتی گراید افزایش و اگر در حالت گرمایشی باشد یک درجه کاهش می ده
نحوه ارسال عکس و فیلم در اینستاگرام
ارسال عکس و فیلم در اینستاگرام بسیار ساده است .
بر روی آیکن وسطی در نوار منوی پایین که به شکل + است کلیک کنید.
در صفحه ای که باز می شود سه گزینه انتخابی دارید .
گالری  : با این گزینه می توانید عکس و یا فیلمی را از گالری و حافظه داخلی گوشی انتخاب کنید.
عکس : در این حالت می توانید همان لحظه عکس بگیرید و ارسال کنید .
ویدئو : در این حالت می توانید در همان لحظه فیلم بگیرید و ارسال کنید

برای ارسال عکس از گالری می توانید
امروز از همان روزهاست. یکی از نیمه شب هایی که از پس ِ دو سه ساعت خوابیدن پلک باز می شود و دیگر بسته نمی شود. صبحم وسط تاریکی و کابوس شروع شد. خوبی اش این است که بار اولم نیست، بد اما اینکه آخرین هم نخواهد بود. کابوس؟
اوایل دنبال علتش میگشتم. فکر می کردم به اندازه کافی خسته نیستم وگرنه باید مثل جنازه شوم در رخت خواب. اما این هم نبود. وسط شب های قبر هم بی خواب شده ام و آن دیگر بدتر از بد. با تن و ذهنی آش و لاش باید بیداری را هم تحمل کنم. پس واقعیت چیست؟ 
این را از روزمره‌های ۹۶ بازنشر می‌کنم؛ در روزگاری که با آدم‌های امیدوار شبیه طاعون‌زده‌ها یا جذامی‌ها برخورد می‌شود یا در بهترین حالت، شبیه فردی با ناتوانی ذهنی که باعث می‌شود دلشان به حالت بسوزد.از همان پانزده شانزده‌سالگی که اعتقادات فعلی‌ام کم‌کم شروع کردند به شکل گرفتن، از همان اولین جلسات و فعالیت‌ها در انجمن دانش‌آموزی*، «الان بچه‌ای جوگیری»، «بزرگ بشی می‌فهمی چه اشتباهی می‌کنی»، «با این کارا وقتتو نگیر» و.. شروع شدند و ت
1-اضافه کردن لینک (Link) به استاتوس واتس اپ
در واتس اپ دو حالت متفاوت برای استاتوس ها وجود دارد:
یکی حالت متن (Text) یا نگارش (Type) و دیگری حالت دوربین (Camera). حالت اول متن محور بوده و از تصاویر پشتیبانی نمی کند در حالیکه حالت دوم قابلیت پشتیبانی از تمام انواع فایل های چندرسانه ای از جمله تصویر، ویدیو و فایل های متحرک GIF را دارد.
حالا بیایید نحوه اضافه کردن لینک به یک استاتوس در حالت متن را ببینیم. به زبانه استاتوس ها در واتس اپ بروید و علامت مداد را لمس
اضافه کردن حالت شب به قالب

تا حالا برای همه ی ما پیش اومده که در تاریکی شب وارد مرورگر گوشیمون بشیم و گشت و گزاری در سایت و وبلاگ ها داشته باشیم خب برخی یا بهتر بگیم 98 درصد سایت ها امکان حالت شب رو ندارند و چشم ما هم اذیت میشه در این اموزش به اضافه کردن حالت شب به قالب خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
در زندگی روزمره همه ما عادت هایی وجود دارند، که در ظاهر بی خطر به نظر میرسند. اما تکرار این عادات می تواند سلامتی ما را به خطر بیندازد. روزیاتو ۱۶ مورد از این رفتار های به ظاهر بی خطر را که خانم ها انجامش می دهند را در یک مقاله گرآوری کرده است. در ادامه دو مورد از این رفتارها را به نقل از روزیاتو می آورم اگر توجه شما را جلب کرد می توانید با مراجعه به این لینک مقاله کامل را بخوانید.
پا روی پا انداختن یکی از رفتارهایی است که به ظاهر هیچ خطری ندارد ا
http://WWW.NEGARSKIN.IR

درمان افسردگی 

رفتارها و نوع روحیه‌ی ما در چهره‌ی ما موثر است با وجود این حالت این سوال پیش می‌آید که حالت چهره و صورت ما روی روحیه‌ی اطرافیان تاثیر دارد؟ در سال ۱۸۷۲ یکی از دانشمندان مشهور چارلز داروین در یکی از مقالات خودبیان می‌کند که حالت چهره می‌تواند روی روحیه شما اثر بگذارد.

دکتر فینزی می‌گوید: عضله‌های میان ابرو پیام غمگین بودن را در هنگام این حالت به مغز می‌رسانند و این عضلات از آنچه که شما می‌خواهید و انتظا
قبول کنیم یا نه! باید بعضی چیزارو بیخیال شد تا درست بشن
شاید اونجوری ک توقع داری نه اما بالاخره راه خودشونو پیدا میکنن..
کلا تجربه نشون داده وقتی زیادی پیله ی یه چیزی بشی ازت دور میشه
یا حتی آدما!
کافیه بیخیال بشین
دو حالت پیش میاد
حالت اول؛ کلا قضیه تموم میشه و بعد مدت کوتاه یا بلندیم با خودتون میگین چه خوب شد که نشد!
حالت دوم؛ اون جریان میافته رو روال و براحتی پیش میره بدون اینکه نیاز به حرص خوردن شما باشه
به نظرم خوشبخت ترین آدما اونایین که ب
۱۰ ترفند برای تشخیص کیفیت لباس ها
یکی از مهمترین نکات در هنگام خرید لباس، پارچه، پیراهن، شلوار و غیره کیفیت آن ها است. همیشه مردم به دنبال لباس ها و لوازمی هستند که کوچک نشود، پس از شست و شو پاره نشود و در کل از کیفیت بالایی برخوردار باشد. اما آیا راه های تشخیص کیفیت را می دانید؟

با فشردن پارچه نخی کیفیت آن را بررسی کنید
پارچه را در دست خود مچاله کنید و چند ثانیه آن را فشار دهید. اگر پس از این کار حالت خود را حفظ کرد و تغییر خاصی در آن دیده نشد،
توییتر اخیرا حالت تاریک را به نام "Lights Out " اضافه کرد. این حالت تاریک باعث کاهش فشار روی چشم شما می شود و همچنین باعث صرفه جویی در باتری در نمایشگر می شود. این مطلب  به شما کمک می کند تا حالت "Lights Out" را در توییتر فعال کنید.
ادامه مطلب
وارد شدن به حالت Safe Mode در ویندوز  10

زمانی که برای سیستم عامل شما مشکلی بوجود می آید، تنها راه حل ممکن برای برطرف کردن مشکل آن، وارد شدن به حالت Safe Mode است. اما به خاطر اینکه ویندوز 10 سرعت بسیار بالایی برای اجرا داشته، امکان استفاده از کلیدهای F8  یا Shift + F8 برای وارد شدن به حالت Safe Mode در ویندوز 10 وجود نداشته باشد. به همین خاطر امروز ما برای شما نحوه وارد شدن به حالت Safe Mode در ویندوز 10 را با روش های مختلفی به جز فشار دادن کلیدهای F8  یا Shift + F8 به شما آم
صفت:کلمه ای است که همراه اسم می آید و حالت و چگونگی اسم را توضیح میدهد مثال: گل زیبا= زیبا صفت است زیرا حالت گل را بیان کرده و گل موصوف است.                                           

نکته:صفت(گرمی،سردی،کوتاهی،زبری،نرمی و.......... موصوف را بیان میکند
موصوف:اسمی است که صفت ان را توصیف میکند یعنی صفت حالت و چگونگی ان را بیان میکند مثال: جنگل سبز=جنگل موصوف است چون صفت از سبز بودن جنگل گفته
یکی از پر استفاده ترین حالات موجود در دستگاه های اندرویدی چرخش صفحه نمایش می باشد که در شرایط مختلف کاربرد های گوناگونی را دارد. اما یکی از بزرگ ترین مشکلات این حالت ثابت نبودن آن است به گونه ای که در صورت چرخش دستگاه به صورت عمودی صفحه نیز عمودی شده و در حالت افقی، صفحه نمایش افقی می شود ؛ گاه کاربران دوست دارند که از یک حالت به صورت ثابت استفاده کنند و یا یک نرم افزار را مجبور به اجرا در حالت عمودی و یا افقی نمایند. در چنین مواقعی یک ابزار هوش
یاد گرفتن اینکه آگاهانه وارد حالت آلفا بشیم، تو خیلی چیزا کمکمون میکنه. تو حالت آلفا دسترسی بیشتری به حافظه مون داریم، خلاقیتمون بیشتر میشه، یه چیزایی بهمون الهام میشه، و اگه هر روز به صورت منظم وارد حالت آلفا بشیم، میتونیم استرس و اضطراب رو مهار کنیم و خیلی کمتر دستخوش این احساس ها بشیم.

تو این مقاله یاد میگیریم که حالت آلفا چی هست، چه کاربردی داره، و چطور میتونیم وارد حالت آلفا بشیم:
خواندن مقاله کامل
«گوستاو لوبون» از جمله خاورپژوهان بلندپایه فرانسوی است که سال ۱۸۴۱ میلادی چشم به جهان گشود و در سال ۱۹۳۱میلادی از دنیا رفت . وی مطالعات گسترده ای درباره اسلام و تمدن مسلمانان به انجام رسانده است .______. «پیامبر اسلام توانست یک هدف مقدّس و واحدی برای تمام ملت‌های عرب بنا کند.... پیروان محمّد به دنبال همین هدف بود که از هیچ‌گونه جانفشانی دریغ نداشتند و به دنبال آن، چشم طمع به بهشتی داشتند که هیچ‌یک از متاع‌های این دنیا برابری با نعمت‌های بی‌
در یک شب تاریک مردی در پیاده رو خیابانی پای تیر چراغ برق دنبال چیزی می گشت. رهگذری او را دید و پرسید: دنبال چه می گردی؟ مرد گفت: دنبال دسته کلیدم می گردم. رهگذر پرسید: آن را اینجا گم کردی؟ مرد گفت: نه، فکر می کنم چند قدمی عقب تر، از دستم افتاده باشد. رهگذر پرسید: پس چرا اینجا دنبال آن می گردی؟ مرد گفت: چون اینجا نور بیشتر است.
مختصری درباره Cache مرورگرها:
کَش‌های (Caches) مرورگر یا به اصطلاح Temporary Internet Files به معنای “فایل‌های موقت اینترنتی”، فایل‌های موقتی‌ای که درواقع کپی‌هایی از فایل‌های مرورشده قبلی مانند تصاویر هستند و در مرور سریع‌تر اینترنت به کاربر کمک می‌کنند. برای مثال، کش‌های تصاویر در حین مرور یک صفحه در کامپیوتر به صورت محلی (Local) ذخیره می‌شوند و زمانی که کاربر قصد مرور همان صفحه با همان تصاویر (یا یه صفحه دیگر با همان تصویر) را دارد، مرورگر فایل کش
سلام
پسری ۲۰ ساله هستم که مشکلم اندامم هست، اندام بچه گونه ای دارم، یعنی چهارشونه نیستم و عضله ای ندارم، میخواستم تجربه کسانی که تونستن به اندام بهتری برسن و هیکلی تر شدن رو بدونم و این که باشگاه رفتن؟
چه مدت و دقیقا چه ورزش هایی رو انجام دادن، دوستان من زیاد دنبال هیکلی شدن نیستم، فقط میخوام اندامم از این حالت بچه گونه و بی حالی خارج بشه و چهارشونه تر بشم و نسبتا هیکلی بشم.
ممنون میشم نظر بدین.
ادامه مطلب
تولیدی کیف یک
از سری محصولات تولیدی کیف 
کد ۳۱۸۷
محصول پرفروش کد٣١٨٧
کیف٢حالته٣کاره(بسیار جادار)فقط ۴٨٠٠٠ تومان(عمده)حالت کوله و تغیر حالت به دوشىداراى٧زیپ+٩جیب جاجنس کتان ضخیم بادوامابعاد حالت دوشى٣٠در٢٢سانتابعاد حالت کوله ۴٠در٣٠سانت۵رنگ مطابق عکس+صورتى.سرخابى.آبىمدل شل - داراى زیپ مخفىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلی
محصول پرفروش کد٣١٨٧
کد ۳۱۸۷
محصول پرفروشکد٣١٨٧
کیف٢حالته٣کاره(بسیار جادار)فقط ۴٨٠٠٠ تومان(عمده)حالت کوله و تغیر حالت به دوشىداراى٧زیپ+٩جیب جاجنس کتان ضخیم بادوامابعاد حالت دوشى٣٠در٢٢سانتابعاد حالت کوله ۴٠در٣٠سانت۵رنگ مطابق عکس+صورتى.سرخابى.آبىمدل شل - داراى زیپ مخفىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلی
محصول پرفروش کد٣١٨٧
کد ۳۱۸۷
محصول پرفروشکد٣١٨٧
صفحه اصلی محصول 
سایت اصلی
✅خواب زمستانی ویندوز حالتی میباشد که به‌وسیله‌ی آن سیستم کاملأ خاموش میشود با این تفاوت که تمامی برنامه‌ها و فایل‌های اجرایی تحت ویندوز به همان حالت باز در حالت اجرا بر روی سیستم باقی می‌مانند و شما با روشن کردن مجدد رایانه ی خود میتوانید به ادامه ی کارهای خود بپردازید.
ادامه مطلب
من همان قهرمان داستانی هستم که همه چیز را در مرز رسیدن رها می‌کند. می‌گذارد و می‌رود و نمی‌ماند تا ثمره‌ی آن‌چه گذشت را ببیند. همان که می‌تواند همه‌‌ی انتظارها و دلتنگی‌هایش را با یک جمله‌ی ساده، یک بله‌ی خشک و خالی تمام کند، می‌تواند رسیدن را، دیدن را تجربه کند، اما نمی‌کند. رها می‌کند. می‌رود. نمی‌ماند. همان شطرنج‌بازی که می‌تواند با حرکت آخر حریف را کیش و مات کند اما صفحه‌ی شطرنج را یک حرکت مانده به حرکت آخر، نیمه‌کاره رها می‌
فعالیت هایی که باید انجام دهید
از تغییر آنی حالت نشستن به ایستادن بپرهیزید
هنگام خروج از رختخواب مراقب باشید – به آرامی به حالت نشستن و سپس به ایستاده تغییر حالت دهید.
قسمت سر تخت خود را حدود 15 سانتی متر با آجر یا کتاب های سنگین بالا ببرید
غذای کم و مکرر در وعده های زیاد بخورید – ممکن است خوابیدن یا نشستن بعد از خوردن غذا نیز کمک کند
نوشیدن آب را افزایش دهید
فعالیت هایی که نباید انجام دهید
برای مدت طولانی نشسته یا ایستاده نباشید
به طور ناگها
26 درمان عالی طبیعی خانگی حالت تهوع
حالت تهوع برای هر فردی ممکن است اتفاق بیفتد و تنها برای دوران بارداری نیست از این رو در این بخش از سلامت نمناک نسخه های خانگی و طبیعی را به عنوان درمان حالت تهوع معرفی خواهیم کرد که برای هر فرد موثر خواهد بود پس این موارد تنها برای درمان تهوع بارداری نیست و هر فردی از کودک تا بزرگسال اگر دچار حال تهوع شد می تواند از نسخه های عنوان شده در خلال این مطلب استفاده کند.

ادامه مطلب
حالت تهوع برای هر فردی ممکن است اتفاق بیفتد و تنها برای دوران بارداری نیست از این رو در این بخش از سلامت نمناک نسخه های خانگی و طبیعی را به عنوان درمان حالت تهوع معرفی خواهیم کرد که برای هر فرد موثر خواهد بود پس این موارد تنها برای درمان تهوع بارداری نیست و هر فردی از کودک تا بزرگسال اگر دچار حال تهوع شد می تواند از نسخه های عنوان شده در خلال این مطلب استفاده کند.

ادامه مطلب
معمولا خرابی دسته موتور هر 30 هزار کیلومتر اتفاق می افتد و احتیاج به تعویض دارد و علایم خرابی آن :شنیده شدن صدای تق کوچک به هنگام گاز دادن و رها کردن پدال تست خرابی را در حالت سکون هم میتوان انجام داد به این صورت که:
ترمز دستی را بالا کشیده و در حالت دنده 1 قرار داده و آهسته کمیبه جلو حرکت میکنیم که صدای تق کوچک شنیده میشود.همین حالت را دنده عقب زده و تست میکنیم و صدا باز هم شنیده میشود.
آموزش تنظیم ساعت 

برنامه ۰۰۰ = تنظیم ساعت و تاریخ
با این برنامه ، تاریخ و ساعت را میتوانید تنظیم کنید.
تاریخ و ساعت به طور معمول بر روی صفحه نمایش تلفن های اختصاصی پاناسونیک نوشته خواهد شد
و علاوه بر آن ، تمامی برنامه هایی که برای اجرا نیاز به تاریخ و ساعت دارند ،
با تاریخ و ساعتی که شما در این برنامه تنظیم میکنید ، کار خواهند کرد .
بمانند برنامع تغییر اتوماتیک شیفتهای کاری
پس از ورود به حالت برنامه ریزی 
کد برنامه را وارد کنید ; کد این برنامه
با معترضان دولت و مجلس کاری ندارم که خودم هم یکی از آنها هستم.
اما در نظر حزب باد متهم اصلی «نظام» است (بخوانید: رهبری!).
می گویند: دولت ها که هیچ کاره اند؛ رهبری باید کاری بکند...
یادم که نمی رود، آن روز عده ای دنبال کسی می گشتند که به او رأی بدهند و او را در مقابل رهبری عَلَم کنند! می گفتند: چه کسی مقابل رهبری خواهد ایستاد؟ به همان رأی بدهیم! حالا همان عده می گویند: چرا رهبری از قدرت خودش برای حل مشکلات و مبارزه با مفاسد دولت بهره نمی گیرد؟؟ کدام قد
یکی از مهم‌ ترین و کاربردی‌ ترین استراتژی‌ های سئو، لینک بیلدینگ است که به موتورهای جستجو برای تعقیب صفحات وب سایت‌ها کمک زیادی می‌ کند.
موتورهای جستجو برای تعقیب صفحات وبسایت از لینک ها کمک می گیرند و هر لینکی که در یک صفحه باشد را دنبال می کنند. لینک بیلدینگ یکی از سخت ترین قسمت های کاری یک سئو کار است چرا که باید تلاش شود تا صفحات وبسایت لینک‌های با کیفیت دریافت کنند.
دریافت لینک های با کیفیت باعث می شود PR یا همان PagRank افزایش پیدا کند و د
اگر تلاش‌های بدن برای جنگیدن با فشار روانی بی نتیجه بماند و فشار روانی ادامه یابد، فرد وارد مرحله فرسودگی می‌شود.بدن در این مرحله پاره‌پاره می‌شود؛یعنی شخص در حالت فرسودگی فرو می‌رود و در برابر امراض و بیماری‌ها آسیب‌پذیر می‌شود. در مرحله‌ی فرسودگی گاهی صدمات جدی و جبران ناپذیری به بدن وارد می‌شود که ممکن است مرگ را به دنبال داشته باشد.
نسخه کاملا آپدیت شده بازی Fortnite 
تحت عنوان فصل نهم منتشر شد. همان طور که اطلاع دارید، بازی Fortnite
عنوانی محبوب می باشد که فقط به صورت آنلاین قابل اجرا خواهد بود.
داستان بازی از جایی آغاز می‌شود که ۹۸
درصد از جمعیت کره‌ زمین به طور ناگهانی ناپدید شده‌اند و افراد باقی‌مانده
آسمان را به شکل عجیب و غریب همراه با طوفان‌های وحشتناک مشاهده می‌کنند.
در این بین انسان‌هایی به شکل زامبی‌ به دیگر افراد باقی‌مانده حمله
می‌کنند، اما بازماندگان با
اگر ندانید در زندگی به دنبال چه چیزی هستید دقیقا شبیه به گوسفندی خواهید شد که چوپان تان خانواده یا جامعه است و در بدترین حالت تقدیر و شانس. خانواده از شما خواهد خواست تا عقده هایی که آن ها نتوانسته اند به آن دست یابند را شما به آن برسید و جامعه برایتان جایگاه های پست و کم ارزشی را تحمیل خواهد کرد و با قدرت قانون شما را به بند خواهد کشید.

گوسفند بودن کافیست
این حرف به این معنی نیست که تبدیل به گرگی درنده شوید که کارش آسیب رساندن به دیگران است ن

مبلمان اداری
1. در صندلی های جکدار گردان زمانی که دسته اهرم قفل میباشد نباید فشار بیش از اندازه به پشتی صندلی وارد شود.
در صندلی های گردانی که از مکانیزم تیلت ( 1 حالته ) استفاده می شود در دو حالت قفل می گردد.
اولی برای زمان کار و دومی برای زمان استراحت.
وقتی که زاویه پشتی صندلی h در حالت 45 درجه قرار می گیرد
برای استفاده از این دو حالت باید بدون فشار آوردن به پشتی صندلی دسته جک
( سمت راست صندلی تعبیه شده ) را به حالت داخل ( جهت بدن شخص استفاده کنند
گذرم به یه دبیرستان دخترونه افتاد ... در و دیوار مدرسه پر بود از پوسترهای پرورشی و عرزشی. تمام پوسترها هم با یک مضمون : پسرها گرگن ،پسر خوب از طریق خواهر مادرش میاد خواستگاریت و کلا منع هر گونه ارتباط کلامی و فکری !
داشتم به این فکر میکردم آیا واقعا این همون نوع آموزشی هست که یه دختر رو برای زندگی توی جامعه مختلط ! آماده میکنه ؟!
یادم به همکلاسیام افتاد ... دختره یه سوال نمیتونه بپرسه آقای فلانی کلاس کجاست؟ حاضره دور تا دور دانشکده رو بگرده دنبال
امنترین مکان برای مخفی شدن مجرمین زندان است؛ پس اگر دیدید یک مجرم حرفه ای با یک جرم ساده به زندان افتاد باید یک علامت سوال در ذهن بوجود آید که شاید یک جرم بسیار سنگین انجام داده و مأمورین در بیرون از زندان دنبال او میگردند.
تایید شدن اثر انگشت در ذیل کاغذ دلیل بر تایید آن سند نیست؛ چون در حالت خواب، بیهوشی و ... میتوان به راحتی از دیگران اثر انگشت گرفت.
والسلام
+ دلم میخواد کتاب ایمان یا بی ایمانی رو گوش بدم
+ چقدر بین ادم ها تفاوت وجود داره و دنبال شبیه ترین ها گشتن خیلی کار سختیه .. بیهوده ست ! شاید یکی از بهترین حالت ها این باشه افرادی رو پیدا کنی که بپذیرن .. اونم نه همه ی وجودتو ، بیشترشو . و دوست داشتن در این حالت خیلی کار سختیه اگه تمرین نکرده باشی که بپذیری ...
گاهی به شدت عصبانی میشم .. بدون دلیل ! فقط میدونم چیزی  در اطرافم هست که ازش عصبانی ام !
و از دست کسانی که بهم نزدیکن و دوستم دارن بیشتر عصبانی
اصل این روش ترکیبی از 20 ثانیه ورزش و 10 ثانیه استراحت است. به یاد داشته باشید:20 ثانیه ورزش و 10 ثانیه استراحت, نه بیشتر و نه کم تر. شما به یک تایمر یا برنامه ای نیاز دارید تا بتوانید این قانون را دنبال کنید.
این فواصل زمانی تنظیم می شوند، تا ماهیچه های ما در حالت غیرهوازی با حداکثر قدرت برای 20 ثانیه ورزش کند و 10 ثانیه استراحت کند. این زمان ریکاوری است که ماهیچه ها نیاز دارند.

ادامه مطلب

ادامه مطلب
من یک روز یک گاو را قورت داده ام اما نتوانسته ام او را هضم کنم و او مدتهاست که درون من زندگی میکند شاید اولش یک بچه گاو بوده و من متوجهش نبودم اما کم کم بزرگ شده و از من تغذیه کرده و باز همینجور بزرگ و بزرگتر شده...این را شب پیش فهمیدم وقتیکه کار از کار گذشته بود، او چنان رشد کرده که حالا از من بزرگتر شده، روز به روز که او بزرگتر می شده من کوچکتر میشدم و ضعیف تر و ناتوان تر و فرسوده تر و از کار افتاده تر و اینهمه علتش را نمیفهمیدم...
به پزشک مراجعه کر
به حق، چشمگیر ترین لحظه زندگی در سال 98 تا این لحظه همان صبح اردیبهشتی بود که نشسته بودم روی نیمکت چوبی.دقیقا روبه روی قیصریه نشسته بودیم.من نقاشی های نیم-سوخته و نیم-ساییده را واضح می دیدم و داشتم بلند بلند شعری از سهراب میخواندم.خوب یادم هست.گمان کنم پربازده ترین کاری بود که در سال 98 تا به این لحظه انجامش دادم.چون همان بعد از ظهر تفسیر شعر در آزمون آمده بود و من کیفور و مست از غرور_طوری که انگار ظل‌السلطان بوده باشم _ بارها این حرکت هوشمندانه
وقتی از شب قبلش تو فکری و بی خواب!
 وقتی اون پسره ریشو از تو ماشینش بوس میفرسته!
وقتی همکارت تا ظهر هی میاد و میره ببینه خوبی یا نه!
وقتی میشینن جلوت و بد رفیقتو میگن!
وقتی زنگ میزنن و میگن تموم مسیر رو به خاطرم گریه کردن!
وقتی ثانیه به ثانیه حالت بدتر میشه و  به تهوعت اضافه میشه!
وقتی از ته ساندویچ ناهار روز قبل تا شام  شب بعد هیچی نتونستی بخوری!
وقتی 8 ساعت کار روز پنجشنبه رو میکنی 12 ساعت!
وقتی تک و تنها خیابونای تاریک رو گز میکنی و تا خونه میای!
و
فیلم که می‌بینم، یا کتاب که می‌خوانم، دنبال خودم می‌گردم! می‌گردم ببینم کدام آدم، کدام شخصیت، بیش‌ترْ «من» است. بعد با همان «من» هم‌راه می‌شوم و پا به پایش می‌روم.
حکایت اما حکایت فیلم و قصه نیست. این روزها میان واژه واژه‌ی قرآن و دعایی که از جلوِ چشمم رژه می‌روند هم دنبال «من» می‌گردم. گاهی نمی‌شود. اما گاهی هم مثل امشب پیدا می‌شوم!
«من، صاحبِ گرفتاری‌های بزرگی‌ام...» این‌جای معرفی‌ام را بین حرف‌های ابوحمزه پیدا کردم. و باز خواندم:
به حق، چشمگیر ترین لحظه زندگی در سال 98 تا این لحظه همان صبح اردیبهشتی بود که نشسته بودم روی نیمکت چوبی.دقیقا روبه روی قیصریه نشسته بودیم.من نقاشی های نیم-سوخته و نیم-ساییده را واضح می دیدم و داشتم بلند بلند شعری از سهراب میخواندم.خوب یادم هست.گمان کنم پربازده ترین کاری بود که در سال 98 تا به این لحظه انجامش دادم.چون همان بعد از ظهر تفسیر شعر در آزمون آمده بود و من کیفور و مست از غرور_طوری که انگار ظل‌السلطان بوده باشم _ بارها این حرکت هوشمندانه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

معرفی ربات تریدر